Ankara E-TicaretWeb PaketWeb Tasarım

Ankara Web Tasarım Firması

Ankara Web Tasarım Firması

Ankara Web Tasarım Firması ve Web Sitesi Kampanyaları Hakkında Bilgi Veren En Kapsamlı Web Tasarım Platformu …. Hemen İnceleyin ve Bize Ulaşın …

Kapsamlı Ankara Web Tasarımının Önemi

Ankara Web Tasarım, Kapsamlı Web Tasarım,Web Sitesi Yapanlar,Web Tasarım Şirketleri, Ankara Web Tasarım Firması, Kurumsal Web Tasarım. Web tasarımı doğası gereği hızlı hareket eder ve değişime açıktır.

Endüstri bir rutine yerleşmiş gibi göründüğünde, tekneyi sarsmak için yeni bir eğilim ortaya çıkıyor ve adımlarını değiştirmek için desteklenmeyen dijital tasarımcıların denize düştüğünü garanti ediyorlar.

Yine de, endüstride değişen etkileri olabilecek tasarım trendleri değil. Sosyal faktörler, web tasarımcıları için hedef alanlarını hareket ettirmek kadar önemli olabilir.

Böyle bir faktör, son yıllarda sektörde giderek daha tartışmalı bir konu haline gelen web tasarımında kapsayıcılığın artan önemidir.

Öyleyse tartışalım.

ANKARA WEB TASARIMI KAPSAMLI SİTELER

Aptal bir soru gibi gelebilir, ancak web tasarım endüstrisindeki birçok kişi için giderek daha yaygın hale geliyor.

Bir web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçinin – ırkları, cinsellikleri veya cinsiyet kimlikleri ne olursa olsun – dahil edildiğini, karşılandığını ve karşılandığını hissettirdiğinden emin olmak için ne yapılması gerekiyor?

InVision’dan Justin Reyna’nın açıkladığı gibi , kapsayıcı ankara web tasarımı “tüm insanlar için deneyimler hazırlama uygulaması” dır.

Örneğin Google, son zamanlarda seçimlerinin aktif olarak trans ve GNC (Cinsine Uygun Olmayan) kullanıcılarına hitap etmesini sağlamak için son zamanlarda 53 yeni toplumsal cinsiyet tarafsız emojisi yayınladı .

Giriş sayfalarından, iletişim formlarından görüntü ve videolara, bir web tasarımcısı için kapsayıcılık söz konusu olduğunda, sayısız potansiyel tuzaklar vardır.

Doğru seçeneklerin mevcut olduğundan ve kullanıcılara doğru mesajların iletildiğinden emin olmak, hızlı bir şekilde yeni bir web sitesi oluşturmada yer alan her tasarımcı, geliştirici ve kopya yazarı için çok önemli bir husus haline geliyor.

Asıl soru şudur: Web tasarım endüstrisi Google gibi örneklerden nasıl öğrenir ve ilerlemeye yönelik ilerici bir tutumun ilerlemesini sağlamayı nasıl sağlayabilir?

PROAKTİF OLARAK Ankara Web Tasarım, Ankara Web Tasarım Firması

Ankara Web Tasarımı Firması dahilinde kapsayıcılığa yaklaşmanın en önemli yolu – ve aslında, herhangi bir hizmet sunarken – sadece PR karşıtlığı önleme sürecinden kaçınmak için bir engel olarak görmek yerine, onu arzulamaktır.

İyi yönetilen bir web tasarım projesinin her aşamasında aktif bir kapsayıcılık bilinci korunmalıdır.

Ekip üyeleri, herkesi kapsayıcı hale getirmek için optimize edilebilecek web sitelerinin yönlerini güçlü bir şekilde anlamalı ve bunları geliştirmenin yollarını sürekli olarak belirlemelidir.

Kapsayıcılığın bu şekilde aktif bir şekilde ele alınması, ekibinizin kapsayıcı web tasarımı söz konusu olduğunda ileri görüşlü ve proaktif olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Ankara Web Tasarım, Ankara Kapsamlı Web Tasarım

Aşağıdakiler, web tasarımının çeşitli geçmişlere ve kimliklere sahip kullanıcıları daha fazla ağırlama yollarından sadece bazılarıdır:

  • İnsan tabanlı görüntüleri kullanırken, web sitesinin mesajına ve amacına uygun çeşitli konular seçtiğinizden emin olun.
  • İnsan tabanlı illüstrasyonlar kullanırken, çok kültürlü, engelli ve / veya cinsiyetten bağımsız karakterleri dahil etmek için kendinize sorun.
  • Formlar oluştururken ve sayfaları kaydederken tüm kullanıcılara – GNC olanlar dahil – hitap ettiğinizden emin olun.
  • Eğer olup olmadığını düşünün ihtiyaç sizin kullanıcılardan kişisel bilgi toplamak için.
  • Bir kullanıcının cinsiyetini sormanız gerekiyorsa. Nedenini açıklamak için “Bay” ve “Bayan” gibi seçeneğini belirtmek için karşılama ve güven verici bir dil kullanın.
  • Bir kullanıcı adı isterken, “Bay” ve “Bayan” ile birlikte “By veya Byn” seçeneğini ekleyin.
  • Kullanıcılara “Tercih Edilen Ad” ekleme seçeneği verin ve web sitenizde bir giriş alanı varsa, kullanıcıların adlarını ve cinsiyetlerini kolayca değiştirebilmelerini sağlayın.

Ankara Web Tasarım Firması – Web Sitesi Tasarımcısı

Ankara Web Tasarım Firması Ajansı, Web Sitesi Tasarımcısı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bize Ulaşarak Bir Web Sitesi Sahibi Olun!…

Web sitesi tasarımları faaliyetlerinize göre size özel tasarlanır. Hizmetlerinizin veya ürünlerinizin en detaylı şekilde tanıtılabildiği tasarımlar web siteleridir.

Her ölçekteki işletmenin çevrimiçi etkinliklerden daha iyi bir getiri elde etmesine yardımcı olan bir web tasarım ajansıyız. Etkileyici ısmarlama web siteleri tasarlıyor ve inşa ediyoruz ve çok çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejilerine yardımcı olabiliriz. Yarattığımız her web sitesi, dost web tasarımcıları ekibimiz tarafından tasarlanıp oluşturulmaktadır ve istediğiniz zaman web sitenizi güncelleyebilmeniz için tam içerik yönetimine sahipsiniz.

Diğer benzer ankara web tasarım firmasılarına göre daha düşük fiyatlar sunan, gereksiz maliyetleri gideren, yenilikçi bir çalışma yöntemine sahibiz. Lütfen sunduğumuz hizmetleri ve paketleri araştırın, mevcut müşterilerimizin söyledikleriyle ilgili incelemelerden bazılarını okuyun ve çalışmalarımızın kalitesini inceleyin. Bir web sitesi tasarım ajansı bulmak istiyorsanız o zaman bize ulaşın yeter. 05422920374 “Ank Web Tasarım”

Firma Web Sitesi Tasarımı Ankara, Şirket Web Sitesi Tasarımı Ankara, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Ankara Web Sitesi Tasarımı, sitelerinde müşterilerin dikkat ettikleri bir noktada 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabilmektir. Bunun için web sitenize müşteri hizmetleri modülü ekletebilirsiniz. Hemen Bize Ulaşabilirsiniz: 05422920374

Daha fazla bilgi için ank web

 

Etiketler

Ankara Web Tasarımcı

Ankara'da bir web tasarım ve grafik ajansıyız. En iyi içeriği paylaşır, kullanıcılarımıza faydalı bilgiler sunarız. İşimiz hakkında bilgi içerikleri paylaşır, onlara web tasarım hakkında sadece doğru bilgileri iletiriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
×

Merhaba ...

7/24 Çalışıyoruz. Sektörümüz Hakkında Biraz Bilginiz Varsa Bilirsiniz =) Web Tasarım Uzmanları Hem Gece Hem Gündüz Kuşlarıdır... Çekinmeden Yazın ...

× 7/24 Buradayız =)