Faydalı BilgilerGoogleSeo Optimizasyonu

Google’da Üst Sıralara Çıkmak

Google’da Üst Sıralara Çıkmak

Google’da Üst Sıralara Çıkmak; Orijinal ve değerli bir şeyi benzer bir şeyle değiştirmek, ancak zaten mevcut olanın kötü bir kopyasından başka birşey değildir. Durduk yere şimdi bu sözde nereden çıktı ? Ne alaka ? Ayrıca konumuz bu değil mi diyorsunuz ? Hayır! Konumuz aslında tam da bu. SEO (arama motoru optimizasyonu) böyle bir şeydir ve hala böyle olabilir.  Google’ın sitelerini organik olarak sıraladığı yeri farklı yere taşımaya zorlamaya çalışırsanız, ‘liyakat’ temelinde, Google’ın sizin için büyük bir sürprizi var.

Google ‘da üst sıralara çıkmanın yolu orjinalliktir. Ne kadar özgün ve kaliteli bir içeriğe sahip olursanız o kadar güncel ve 1. sırada kalırsınız. Parmakla gösterilmenin bir diğer şekli. Google ‘da üst sıralara çıkmak için bakın neler gerekiyor birlikte inceleyelim.

Kısacası, 2020’de bazı stratejilerle düşük riskli uzun vadeli faydalar ve diğerleriyle yüksek riskli kısa vadeli faydalar vardır.

Saygın bir işletme işletiyorsanız ve bu işletmeyi çalıştırmak için web sitenizde RELY kullanıyorsanız, büyük olasılıkla Google’ın zirvesine yükseltmek için düşük kaliteli tekniklere güvenmekten kaçınmalısınız.

Arama Motorlarında Sıralama Kuralları Var

Google Diyor ki ;

 “ Çarpıcı ve yararlı içerik oluşturmak, web sitenizi muhtemelen diğer faktörlerden daha fazla etkileyecektir. ”Google, 2017

Google‘ın web yöneticisi yönergelerinde belirttiği şartlar ve koşullar, sıralamanızı Google’ın onaylamadığı yollarla değiştirmeye çalışırsanız sitenizi cezalandırır veya daha da kötüsü, onu tamamen ‘web dizininden’ kaldırır (ve bazen uzun zaman geri dizine eklemez).

Google, 2020 yılında ÇOK eski SEO taktikleri artık geçerli olmasa bile yine de aldatıcı içerikleri anlamakta zorlanıyor.
Google Diyor ki;

“ Bir sitenin tamamen Google dizininden kaldırılmasına veya algoritmik veya manuel spam işleminden başka bir şekilde etkilenmesine neden olabilecek bazı yasadışı uygulamaları özetleyen aşağıdaki Kalite Yönergelerine çok dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz . Bir site bir spam işleminden etkilendiyse, artık Google.com’daki veya Google’ın ortak sitelerinin hiçbirinde sonuçlarda görünmeyebilir. ” GOOGLE 2017

Arama Motorlarında Nasıl Yükselirsiniz ?

YÜKSEK ZAMANLI SÜRELİ DÖNEMDE kalite bağlantıları ve ilgili içeriği olmayan REKABETÇİ bir sektörde en üst noktaya hak iddia etmek, nispeten istikrarlı sıralamaya sahip bir dikeyde Google’a veya rakiplerinize kırmızı bir bayrak açabilir. İkisi de iyi değil.

Rekabetçi sonuçların zirvesindeyseniz, Google’ın sitenize daha yakından bakacağına bahse girebilirsiniz.

Bu, sitenizin daha derin bir algoritmik analizi veya hatta manuel bir inceleme anlamına gelebilir. Google’ın, sonuç sayfalarının kalitesini ve bu sitelerde öne çıkan siteleri derecelendiren onbinlerce manuel gözden geçiren var.

Bugün bile, özellikle daha düşük kaliteli bir sayfa ile, sonuçların üst kısmına yakın bir anda ortaya çıkması konusunda ihtiyatlıyım.

Bazen, kullanılan yöntemler biraz ropey ise, kısa bir süre büyük bir düşüş izler.

İlk on sıralamasında yer alırsam, artık Google’da genellikle 1 numarayı zorlamıyorum – tamamen işleri daha iyi hale getirmeye dayanan bir strateji olmadan – örneğin, düşük kaliteli bağlantı oluşturma veya içerik üretimi uzun sürmez. terim planı Artık enerjilerime yatırım yapmak istiyorum .

Normalde en iyi sonuç kümesine girdiğimde ve alan adı kalitesine odaklandığımda diğer anahtar kelimelere konsantre olurum ve genellikle yalnızca mega güvene sahip bir sitede sağlam bir altın bağlantı fırsatım varsa ana terime odaklanırım.

seo-optimizasyonu

seo-optimizasyonu

Seo Nedir ?  (Google Seo)

“Seo” yani ( Search Engine Optimizastion) Arama motoru optimizasyonu. Diğer bir deyişle seo Google gibi arama motorlarının sitemizi indexlemesi ve dizine eklemesi bu sayede üst siralara çıkarması için yapılan çalışmanın adıdır.

Harika İçerik, insanları sayfalarınıza bağlamaya teşvik eder ve Google ™ ‘a sayfalarınızın ilginç ve yetkili olduğunu gösterir. Bu, Google ™ arama sonuçlarında ilginç ve yetkili sayfalar göstermek istediğinden arama motorunun başarısına yol açar. Bu kadar basit!

Google’da Üst Sıralara Çıkmak – Google ™ Sıralama Sayfaları Nasıl Yapılır?

Google ™, otorite sayfalarını sıralamasının üstüne çıkarır, böylece otorite sayfaları olacak sayfalar oluşturmak sizin işinizdir. Bu, faydalı kişilerin bloglarda, twitter yayınlarında vb. Paylaşıldığından ve zaman içinde Google ™ bu yetki sinyallerinde toplandığından yararlı kişilerin içerik bulmasını içerir. Bu erdemli çevrede güçlü ve sürdürülebilir Google ™ sıralaması var.

Bütün bunlar hakkında detaylı bilgi almak için ankara seo olan ankara web tasarım (Ank Web Tasarım)’a hızlıca ulaşın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir :

Google Seo Rehberi Hakkında Bilgi

Arama Motoru Optimizasyonu

Web Siteleri İçin Seo Stratejileri

Anahtar Kelime Optimizasyonu

Mobil Web Tasarımı İçin Seo

Ankara Seo Danışmanları

Seo Teknikleri

Seo Analizi

Seo Optimizasyonu Faydaları

Seo Optimizasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Profesyonel Seo Teknikleri

Etiketler

Ankara Web Tasarımcı

Ankara'da bir web tasarım ve grafik ajansıyız. En iyi içeriği paylaşır, kullanıcılarımıza faydalı bilgiler sunarız. İşimiz hakkında bilgi içerikleri paylaşır, onlara web tasarım hakkında sadece doğru bilgileri iletiriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
×

Merhaba ...

7/24 Çalışıyoruz. Sektörümüz Hakkında Biraz Bilginiz Varsa Bilirsiniz =) Web Tasarım Uzmanları Hem Gece Hem Gündüz Kuşlarıdır... Çekinmeden Yazın ...

× 7/24 Buradayız =)