Hakkımızda

Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz ?

Diğer benzer web tasarım ajanslarından daha düşük fiyatlar sunan, gereksiz maliyetleri kaldıran, yenilikçi bir çalışma şeklimiz var. Lütfen sunduğumuz hizmetleri ve paketleri inceleyin, mevcut müşterilerimizin söylediklerine ilişkin bazı değerlendirmeleri okuyun ve işimizin kalitesine bir göz atın. Bir web sitesi tasarım ajansı bulmak istiyorsanız o zaman sizi web tasarım ofisimize bekleriz…

Hızlı Web Sitesi Teslimatı

Web siteleriniz tasarım mutfağımızda profesyonel ekibimiz tarafından hızlı ve etkili bir şekilde hazırlanır. Aylarca bekleme veya sorunlu sitelerinizle zaman harcadınız ve sonuç alamadınız. Hiçbir referansımızda bu denli sorunlar olmaz. Web tasarım hem işimiz hemde tutkumuz olmuştur.

Amacımız Seo Optimizasyonu

Amacımız web sitelerinin seo optimizasyonu. Neden diye soracak olursanız, seo optimizasyonu yapılmayan sadece tasarımdan oluşturulmuş web siteleriniz size faydadan çok zarar getirir. Reklam yeteneği olmayan web sitelerine sürekli domain ve hosting masrafı ödersiniz.

Kurumsal Web Tasarımı

Her büyüklükteki işletmenin çevrimiçi etkinliklerden daha iyi bir getiri elde etmesine yardımcı olan bir kurumsal web tasarım ajansıyız. Çarpıcı ısmarlama web siteleri tasarlıyor ve oluşturuyoruz ve çok çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejilerine yardımcı olabiliriz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımları İnşa Ediyoruz

İşletmeniz için bir web sitesi oluşturmanın birçok yolu vardır, ancak web tasarım hizmetimizi tercih ederseniz, tam gereksinimlerinize göre profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesi sahibi olursunuz.Paketlerimizin işlevselliği sabit olsa da, tasarım tamamen özgündür ve hazır şablon kullanmıyoruz. Web sitesi güler yüzlü ekibimiz tarafından tasarlandı ve siz memnun olana kadar tasarımın sınırsız revizyonunu sunuyoruz. Tüm web sitelerimiz duyarlı (mobil uyumlu). Responsive web siteleri, bir sitenin farklı ekran boyutlarına uyum sağlamasına izin verir, böylece ziyaretçilere mümkün olan en iyi deneyimi sunabilirsiniz.Bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz. Web siteniz 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kurumsal Web Siteleri daha çok firmalar ın tanıtımı amacıyla 5 veya daha fazla sayfadan oluşan web siteleridir.

Site dışı SEO için gereken devam eden çalışma nedeniyle, hedeflememizi istediğiniz anahtar kelimelerle ilgili üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Site dışı SEO isteğe bağlı bir ekstra olsa da, bizce herhangi bir işletmenin üstlenebileceği en ucuz pazarlama biçimlerinden biridir ve bu nedenle çoğu işletme tarafından dikkate alınmalıdır.

Tamamen işleyen e-ticaret web siteleri tasarlıyor ve oluşturuyoruz. SEO standart olarak optimize edilmiş veritabanı çıkışı ile stok ve müşteri yönetimi, ilgili ürünler, müşteri yorumları, indirim kodları ve kurumsal düzeyde bir e-ticaret içerik yönetim sisteminden bekleyebileceğiniz diğer tüm özellikler.

E-Ticaret Sitesi Web Tasarımı

Nasıl E-Ticaret Siteleri Oluşturuyoruz? Özellikleri Nelerdir? Birlikte Göz Atalım …

Tamamen işleyen e-ticaret web siteleri tasarlıyor ve oluşturuyoruz. SEO standart olarak optimize edilmiş veritabanı çıkışı ile stok ve müşteri yönetimi, ilgili ürünler, müşteri yorumları, indirim kodları ve kurumsal düzeyde bir e-ticaret içerik yönetim sisteminden bekleyebileceğiniz diğer tüm özellikler. Oluşturduğumuz her e-ticaret web sitesi dost web tasarımcıları ekibimiz tarafından tasarlanıp oluşturulmuştur ve çevrimiçi satabileceğiniz kategori veya ürün sayısında bir sınırlama yoktur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli site dışı ödeme ağ geçitleri sunuyoruz. . Web siteniz yayınlandığında, istediğiniz zaman web sitenizi güncelleyebilmeniz için tam içerik yönetimine sahip olursunuz ve web sitenizin ömrü için teknik destek sunuyoruz.
E-ticaret web tasarım paketimizle ne elde edersiniz?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
×

Merhaba ...

7/24 Çalışıyoruz. Sektörümüz Hakkında Biraz Bilginiz Varsa Bilirsiniz =) Web Tasarım Uzmanları Hem Gece Hem Gündüz Kuşlarıdır... Çekinmeden Yazın ...

× 7/24 Buradayız =)