Hizmetlerimiz

Ankara Web Tasarım Hizmetleri

Hizmet listemizi kapsayan yüzlerce içerik oluşturabiliriz. Web tasarımı veya grafik tasarım seo optimizasyonu, e ticaret siteleri gibi uygulamaların binlerce kategorisi bulunmaktadır. Tüm bu içerikleri oluşturan aile konusunda uzmanız. Çünkü yıllardır kendimizi geliştirme anlamında çok uzun yol katettik. Sayılamayacak kadar içerik oluşturduk. Sayısız web siteleri tasarladık. Konusunda uzman yazılım ekipleri ile çalıştık. Şimdi ise sizlere fikir olması amacıyla hizmetlerimizi aşağıda sıraladık. Göz atabilirsiniz…

Tüm Ankara E-Ticaret Sitesi paketleri bu standart özelliklerle birlikte gelir.Daha fazla online satış yapmanıza yardımcı olmak için sürekli olarak yeni özellikler ekliyoruz ve eskilerini geliştiriyoruz. E-Ticaret yöntemi ile ürünlerinizi yüzde yüz karlı satmaya başlayabilirsiniz.

Size en yüksek kullanıcı deneyimine sahip çağdaş tasarımlar sunmakta uzmanız. Ankara Haber Siteleriniz için muhteşem botlar kodladık. Haber sitelerinin kullandığı bu yazılımda sitenizin alacağı trafik dudak uçuklatıyor. Üstelik sınırsız CPU avantajı ile trafik çile olmaktan çıkıyor.

Bu firma rehberi paketinde ziyaretçiler, önce sitede bir hesap oluşturarak ücretsiz bir reklam veya premium bir reklam ekleyebilir. Firmalar işletme kategorilerinde ve aynı zamanda yere göre ekleme yapabilir. Kapsamlı SEO, her sayfanın tamamen arama motorları için optimize edilmesini sağlar. Buna bayılacaksınız.

Kurumsal web siteleri, yüksek miktarda içeriğe sahip ve çeşitli dillerde kalıcı olarak güncellenen, halka açık veya bilimsel bilgilerin web portalları olma eğilimindedir. Bizlerde kamu kurum veya kuruluşları için bu portalları tasarlıyor, kodluyor, takip ediyoruz. Tüm kurumlar için özel çalışmalarımız mevcuttur.

Asp veya php web sitelerinin yazılım dilidir. Web sitelerinizi sipariş verirken tercih ettiğiniz kodlama dilini bildirebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre en çok kullanılan yazılım dili php’dir. Açık kaynak kodlu ve geliştirilebilir olması sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kodlama bilginiz varsa bu ayrımı zaten yapıyorsunuzdur. Yine de yazılım dili konusunda kararsız kalırsanız bize ulaşın. Teknik ekibimiz tüm kodlama dillerine hakimdir.

Ankara WordPress web tasarım uzmanları olarak, dünyanın en popüler CMS’i üzerine inşa edilmiş hızlı, esnek, kullanıcı merkezli, güvenli ve ölçeklenebilir dijital platformlar için temalar üretiyoruz. Eğer wordpressi tanıyorsanız çözümleri konusunda bize ulaşmanız daha kolay ve anlaşılır olacaktır. Sorun yaşıyorsanız; online destek ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Wordpress Temaları içinde bize ulaşabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitenizin kabul edilen anahtar kelime öbekleri için Google’da daha iyi sıralanmasına yardımcı olmayı hedeflediğimiz yerdir. Bunu yapmak için, web sitenizin Google’da aynı anahtar kelime öbekleriyle rekabet eden diğer web sitelerinden daha iyi sıralanmasına yardımcı olmak için her ay çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Seo en çok önemle takip ettiğimiz uygulama biçimidir. Web Siteleriniz için en faydalı çalışma olarak adlandırıyoruz.

Size diğer mutlu müşteriler için sonuç örnekleri göstermemizi isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin; size Google’daki popüler anahtar kelimeler için sıralanan çok sayıda web sitesi gösterebiliriz.

Pazarlama araclarinin etkinliğini artirmak icin kucuk ila orta olcekli isletmelerle calisan, tam hizmet veren yaratici bir ajansiz.İster markaniz, ister satis brosurleriniz, ister web siteniz olsun, pazarlama stratejinizi ve teminatinizi gelistirmenize yardimci olarak daha fazla yeni is kazanmaniza yardimci olabiliriz.Dusunme ve yapma konusunda size yardimci olabilecek bir ekibe ihtiyaciniz varsa, o biziz. ‘2007’de kurulan pazarlama hizmetlerimizi 12 yili askin bir suredir tum musterilerimize kesintisiz veriyoruz. Özel sektore ait, siddetle bağimsiz ve etkinlik ve yatirim getirisi icin yonlendiriliyoruz. Kisaca:Daha az telas ve daha fazla sonuc almak isteyen firmalar icin yaratici bir liderlik stratejisi ve yaratici tasarimlar sunuyoruz. Ankara Grafik Tasarım Uzman Ekibine Ulaşın …

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
×

Merhaba ...

7/24 Çalışıyoruz. Sektörümüz Hakkında Biraz Bilginiz Varsa Bilirsiniz =) Web Tasarım Uzmanları Hem Gece Hem Gündüz Kuşlarıdır... Çekinmeden Yazın ...

× 7/24 Buradayız =)