Seo Optimizasyonu

Seo Optimizasyonunun Faydaları

Seo Optimizasyonunun Faydaları Nelerdir? Seo Optimizasyonunun Faydaları

Seo optimizasyonu olmayan web siteleriniz arama motorlarının bile bulamadığı kartvizit olarak sadece tanıdıklarınıza site adresinizi vererek buldurabileceğiniz bir web sitesinden ileriye gidemez.

Ankara Seo Optimizasyonu; Sizi, firmanızı, hizmetlerinizi daha çok kullanıcının rastlayabileceği şekilde, belli algoritmalarla yapılan çalışmadır.

Faydaları;

 • Siteniz hızlıca trafik almaya başlar
 • İşinizi tanınmış marka veya firma statüsüne taşır.
 • Müşteri portföyünüzü artırır.
 • Ticari içerik olmasa bile sadece faydalı bilgiler blogları, google reklamları alarak gelir elde edebilir. Çünkü googla da birinci sırada bulunan içerik çok fazla trafik alır.
 • Sitenizin hem maddi hem manevi değerini artırır.
 • Ticari amacınıza hızlıca ulaştırır.
 • Ürün satış siteleri ve e-ticaretler için vazgeçilmez bir yöntemdir. Ürün satışlarınızı artırarak en karlı şekilde satış yapmanızı sağlar.
 • Web sitenizi 1. sayfada olması sebebiyle farklı bir firmaya satarakta gelir elde edebilirsiniz. Satış değeri yüksek olur.

Seo Optimizasyonunun Faydaları – Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Seo bilindiği gibi zaten adından da anlaşılacağı üzere bir arama motoru optimizasyonudur. En önemli arama motoru olan google hedeflenerek çalışmalar yapılır. Bir web siteniz varsa mutlaka seo‘ya ihtiyaç duyar. Belirlenen anahtar kelimelerde sitenizi üst sıralara çıkarmak için yaptığımız çalışmaların bütününe ankara seo deriz.

Seo Arama Motorları için yapılan özel çalışmadır. En çok kullanılan arama motoru olan Google ‘da çıkmak artık bizimle hiç zor olmayacak. Bir seo optimizasyonu çalışması başlatmanız, sizi veya şirketiniz için en faydalı başlangıç olacaktır. Önce sitenizi seo yönergelerine göre dizayn ederek google da çıkmanızı seo arama motoru aracılığı ile birinci sıraya yerleşmenizi ve trafık almanızı sağlıyoruz. Buna paralel olarakta müşteri pörtföyünüz ve internet satış veya hizmet kazançlarınızı artırmış oluyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçerek bir web sitesi ile işe başlayın. Devamı harika olacak ….

Seo ayarları sadece profesyonel seo uzmanlarının işidir. Fakat günümüzde herkesin web sitesini kendisi tasarlamak istemesiyle sorunlar büyüyor. Mutlaka yaptığınız bir eksikten dolayı google sıralamasında geride kalabilirsiniz. Web sitenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz fakat bazı teknik seo ayarlarında bir uzmana danışmanız faydalı olacaktır.

Yinede sizlere rehber olması açısından bazı detayları paylaşalım.

 • domain sürenizi uzun tutun
 • sağlam bir cdn sahibi olun
 • anahtar kelime optimizasyonu yaparak kendi anahtar kelimelerinizi belirleyin
 • mutlaka bir ssl sertifikası kullanın
 • google haritalara mutlaka işletmenizi ekleyin
 • h1,h2,h3 yerleşimleriniz doğru olsun
 • mutlaka yayınladığınız içeriklerde etiket kullanın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir :

Google Seo Rehberi Hakkında Bilgi

Arama Motoru Optimizasyonu

Web Siteleri İçin Seo Stratejileri

Anahtar Kelime Optimizasyonu

Mobil Web Tasarımı İçin Seo

Ankara Seo Danışmanları

Seo Teknikleri

Seo Analizi

Seo Optimizasyonu Faydaları

Seo Optimizasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Profesyonel Seo Teknikleri

Etiketler

Ankara Web Tasarımcı

Ankara'da bir web tasarım ve grafik ajansıyız. En iyi içeriği paylaşır, kullanıcılarımıza faydalı bilgiler sunarız. İşimiz hakkında bilgi içerikleri paylaşır, onlara web tasarım hakkında sadece doğru bilgileri iletiriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
×

Merhaba ...

7/24 Çalışıyoruz. Sektörümüz Hakkında Biraz Bilginiz Varsa Bilirsiniz =) Web Tasarım Uzmanları Hem Gece Hem Gündüz Kuşlarıdır... Çekinmeden Yazın ...

× 7/24 Buradayız =)